TA STRONA UŻYWA COOKIES. Używamy cookies i podobnych technologii do przechowywania ustawień na Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Misja

Naszym celem jest maksymalne usprawnienie pracy użytkownikom w administracji i w instytucjach publicznych poprzez dostarczenie nowoczesnych produktów i usług informatycznych zaspokajających ich potrzeby.

Działy Informatyki w gminach oczekują nie tylko dostarczenia i wdrożenia gotowych aplikacji. Od dostawcy oprogramowania wymagają ścisłej współpracy we właściwym zintegrowaniu z innymi aplikacjami, systemami, bazami danych lub usługami. W firmie TECHNIKA IT przygotowujemy zespoły ekspertów do realizacji takich zadań.

Nowoczesne systemy telemetryczne precyzyjnie interpretują najmniejsze zmiany w środowisku naturalnym świadczące o nadchodzących zjawiska pogodowych by natychmiast powiadomić służby na zagrożonych terenach. Cechy te spełnia aparatura i systemy informatyczne projektowane, dostarczane i instalowane przez firmę TECHNIKA IT.