Oferty pracy

Technika IT S.A – wiodący dostawca kompletnych systemów hydrometrycznych, poszukuje  pracownika na stanowisko:

Pracownik techniczny serwisu

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • montaż, konserwacja oraz uruchamianie urządzeń elektronicznych (systemów niskoprądowych) w siedzibie firmy i\lub miejscu instalacji,
  • wykonywanie zleceń serwisowych,
  • diagnozowanie usterek urządzeń elektronicznych,
  • dokumentowanie procesu naprawy,
  • aktualizacje oprogramowania układowego (firmware).

Wymagania:

  • Minimum wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika i pokrewne);
  • Umiejętność diagnozowania usterek, drobnych napraw i konserwacji sprzętu elektronicznego;
  • Zdolności manualne;
  • Umiejętność czytania schematów;
  • Umiejętność montażu i uruchamiania urządzeń elektronicznych w miejscu instalacji;
  • Dobra obsługa komputera (Windows)
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność w zakresie wyjazdów na instalacje na terenie kraju.

 Dodatkowe atuty:

  • Uprawnienia SEP do 1kV;
  • Podstawowa znajomość systemów transmisji danych (GSM, GPRS, WLAN, UHF);
  • Podstawowa znajomość protokołów komunikacyjnych (RS232, RS422, RS485, SDI-12);
  • Umiejętność lutowania.
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego (czytanie ze zrozumienie)

Predyspozycje:

  • Samodzielność, kreatywność oraz dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Nastawienie na jakość.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań oraz osiąganych wyników.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii teleinformatycznych.
  • Szkolenie.
  • Rozwojowa prace w dynamicznym zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."